אנחנו גאים בלקוחות שלנו!

אלצר פועלת בשוק הישראלי כבר למעלה מ- 30 שנים. מאז שנת 1985 ועד היום, אנחנו משרתים נאמנה אלפי לקוחות בתחומי התעשייה השונים. אנחנו מבינים לקוחות – כמי שפועלים לצד לקוחותינו באופן יומיומי, אנחנו ערים לכל הצרכים המיוחדים המאפיינים כל לקוח ולקוח. בהתאם, אנחנו יודעים לדבר איתך "בשפה שלך". כך, אנחנו יודעים להתאים את הפתרונות שלנו לא רק לדרישות הטכניות של הלקוח, אלא גם לצרכים האחרים שלו, בין אם המדובר בזמן, בחסכון בעלויות או בשירות ייחודי התואם את דרישות הלקוח, ופעמים רבות – את דרישות הלקוחות של הלקוחות שלנו.

הלקוחות שלנו הם לא רק מקור גאוותנו, אלא הם גם מנוע הצמיחה העיקרי שלנו. בסקר מקיף שערכנו בשנת 2015 מצאנו שמרבית הפרויקטים החדשים בהם אנחנו מעורבים, מקורם בשיתופי פעולה עם לקוחות קיימים שזהו להם הפרויקט המשותף השני, השלישי, הרביעי ולפעמים אף התשיעי (!) שהם בוחרים לפתח איתנו. אנחנו רואים בכך מקור לגאווה ובטוחים כי השירות המצוין שאותו אנחנו מעניקים ללקוחותינו, הוא המאפשר לנו לצמוח, ביחד איתם, משנה לשנה.

אם אתם לקוחות קיימים שלנו, זה הזמן להגיד לכם תודה!

אם אתם עדיין לא לקוחות שלנו, נשמח לעזור לכם בכל מקום בו אנו עשויים להשתלב, כך שבשנה הבאה נוכל להודות גם לכם על העסקים המצוינים שלנו יחדיו.

[rev_slider alias="slider6"]