פתרונות הנדסיים

באמצעות צוות המהנדסים שלנו, אנחנו מציעים ללקוחותינו רכיבים מכאניים המותאמים בדיוק לצורכי הלקוח ומיוצרים בהתאם למפרט הלקוח ולדרישותיו. לאלצר ניסיון רב במציאת פתרונות לצרכי לקוחותיה, תוך התאמה לדרישות משתנות של דיוק, אמינות, שמירה על אילוצים גאומטריים, התאמה לתנאי הסביבה הנדרשים והכל, תוך מתן פתרון יעיל ולא יקר לכל בעיה מכאנית או אחרת. בנוסף, אלצר מייצגת בישראל מגוון חברות בין-לאומיות בתחומי התעשייה והטכנולוגיה מהמובילים בעולם ומציעה פתרונות לצרכים מגוונים בתחום התעשייה, המכשור הרפואי, האוטומציה התעשייתית, האלקטרו-מכאניקה, תעשיית הדפוס, בתעשיות הביטחוניות ובתחומים נוספים.

לאלצר פתרונות מקיפים העונים על צרכים מגוונים ומבוססים על המותגים המובילים בעולם לרבות ברגי הנעה, בוכנות אלקטרומכאניות, בכונות גז, מיסבים ומסילות ליניאריות, מערכות אלקטרוניות מתקדמות של שליטה ובקרה המתאימים לטווח אפליקציות נרחב ומערכות מתקדמות נוספות אחרות, תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות, דיוק ואמינות.

אלצר פועלת בשוק הישראלי כבר למעלה מ- 30 שנים. מאז שנת 1985 ועד היום, אנחנו משרתים נאמנה אלפי לקוחות בתחומי התעשייה השונים. אלצר מספקת ללקוחותיה פתרונות יצירתיים, בהתאם לדרישות הייחודיות של כל לקוח ולקוח. בין אם יש לך דרישה הכרוכה בתנאי דיוק, חזרתיות, עומס עבודה, תנאי סביבה, או כל משתנה חשוב אחר, לנו יש פתרון פשוט ואמין.

אנחנו מבינים לקוחות – כמי שפועלים לצד לקוחותינו באופן יומיומי, אנחנו ערים לכל הצרכים המיוחדים המאפיינים כל לקוח ולקוח. בהתאם, אנחנו יודעים לדבר איתך "בשפה שלך". כך, אנחנו יודעים להתאים את הפתרונות שלנו לא רק לדרישות הטכניות של הלקוח, אלא גם לצרכים האחרים שלו, בין אם המדובר בזמן, בחסכון בעלויות או בשירות ייחודי התואם את דרישות הלקוח, ופעמים רבות – את דרישות הלקוחות של הלקוחות שלנו.

זו בדיוק ההתמחות שלנו, לתפור את המוצר בהתאם לדרישות שלך. אם יש לך דרישות גבוהות, יוצאות דופן ואפילו אם אתה פשוט מחפש מידות לא סטנדרטיות, אין כל בעיה! אנחנו יודעים לתכן בעבורך את המוצר, כך שהוא יתאים בדיוק לצרכים הייחודיים שלך.
באתר זה מוצגים מוצרים סטנדרטיים לרוב, אולם כמעט כל מוצר נתון לשינוי והכל בהתאם לצורכי הלקוח. כן, גם בסדרות קטנות.

לחץ כאן לקרוא עוד אודות מוצרים שאינם סטנדרטיים.

באמצעות צוות המהנדסים שלנו, המתכננים בכל יום מוצרים בעבור לקוחות כמוך, אנחנו מסוגלים להתגבר כמעט על כל בעיה. זה מה שאנחנו עושים ממילא בכל יום מחדש.
הניסיון הרב שצברנו מאפשר לנו למצוא פתרונות (וחשוב מכל – פתרונות שאפשר ליישם) שכבר נוסו בהצלחה אצל לקוחות אחרים.
אין לך צורך להמציא מחדש את הגלגל, פשוט פנה אלינו ואנחנו נמצא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלך.
אנחנו גאים בלקוחות שלנו ושמחים תמיד לעמוד לרשותם בכל דבר הדרוש להם. אם אתה לקוח קיים של אלצר, נשמח לארח אותך באזור שירות הלקוחות באתר זה.
מחפש מוצר מסוים? צריך עזרה במציאת פתרון מתאים לבעיה שלך?
אנחנו כאן ונשמח לסייע. פשוט פנה אל אזור ה'מוצרים' או אל אזור ה'הנדסה'.
[rev_slider alias="slider6"]