תקינה ואיכות סביבה

אנו באלצר מבינים את החשיבות הרבה של תקינה, איכות ושמירה על הסביבה, ואנו פועלים באופן קבוע בשיתוף פעולה עם השותפים העסקיים שלנו, על מנת לספק ללקוחותינו פתרונות המותאמים לצרכים הייעודיים של כל לקוח בהתחשב באופי הפעילות הייחודי שלו ובאופן שיאפשר את ניצול הטכנולוגיה באופן מקסימלי.

אנו מחוייבים לאחריות סביבתית וחברתית. במסגרת זו אנו מכירים ופועלים בכל סביבות התקינה, האיכות והציות ומסייעים ללקוחותינו לעמוד בכל דרישה שבה הם נתקלים.

לא מצאת את התקן שאתה מחפש? אלצר וספקי המשנה שלה פועלים לפי עשרות תקנים מקצועיים בתחומים שונים. בעמוד זה אנחנו מציגים רק את הפופולריים ביותר מביניהם. אם אתה מחפש תקן מסוים, פנה אלינו ונשמח לסייע.

סוגי תקנים

אלצר וכן כל השותפים העסקיים שלנו, פועלים בהתאם לתקן אבטחת איכות זה (מהדורת 2015). להורדת התעודות של אלצר, אנא ראה כאן בעברית או באנגלית. ככל שיש לך צורך בהעתק התעודה של אחד מהשותפים שלנו, אנא פנה אלינו כאן ונשמח לסייע.

(L)9001-2015-E

כל המוצרים שאנו מספקים, גם מוצרים לא סטנדרטיים התפורים במיוחד לצרכי הלקוח, עומדים כולם בתקינת ה- RoHS הרלוונטית. לפרטים נוספים ולאישורים ספציפיים, אנא פנו אלינו.

RoHS

מרבית דגמי הברגים הכדוריים והרולרים, כמו גם מוצרים נוספים, עומדים בתקני ה-EN 9100 הקפדניים לתעשיות המייצרות מוצרי תעופה, חלל וביטחון.

en9100

כל השותפים העסקיים שלנו מקיימים מערכת של אבטחת איכות בהתאם לתקן זה ובהתאם לתקני הגנת סביבה נוספים, בינלאומיים או אזוריים.
מרבית השותפים העסקיים שלנו פועלים בהתאם לתקן זה, המאפשר ניהול יעיל של צריכת האנרגיה ושיפור הביצועים האנרגטיים.
כל הברגים הכדוריים וכן ברגי הרולרים ניתנים לאספקה בהתאם לתקן תעופתי זה. לפרטים נוספים ולאישורים ספציפיים, אנא פנו אלינו.
תקן ANSI/AGMA 2015-1-A01 קובע עשר רמות של דיוק עבור גירים: החל מ- A2 המדויקת ביותר ועד A11 הפחות מדויקת. אנחנו יודעים לספק גירים וגלגלי שיניים, בהתאם לדרישת הלקוח, עבור כל אחת מרמות הדיוק הללו.
[rev_slider alias="slider6"]