סליידרים – מידע כללי
המיסבים הליניאריים של PM וכן המחליקים המדוייקים כמעט ללא חיכוך , מגיעים במגוון חתכים עם כדורים או רולרים מתאימים, בטווח רחב של אורכים סטנדרטיים. המבחר הגדול של גדלים )חתכי רוחב( ואורכים מספק כמעט את כל הדרישות של קיבולות העומס, מאפשר למתכננים לפתור את בעיות התנועה הליניארית עם תנועה שהיא למעשה חסרת חיכוך, ללא חופש ועם עומס תחילי הניתן לכיוונון.

בגלל התכונות הללו, מיסבי PM הם כמעט חופשיים משחיקה, צריכים סיכה וטיפול מועטים ונמצאים בשימוש בתחומים רבים של תעשיות, לדוגמה: מכונות אריזה, מכונות עיבוד מתכת, אפליקציות אוטומציה ומכונות ייעודיות לצרכים שונים.

בגלל הדיוק הליניארי הגבוה, אשר מיסבי PM מציעים, הם נמצאים בשימוש נרחב גם בתחומים הבאים: מכשירי מדידה, ציוד לכיוונון כלים, מכשירים רובוטיים, אפליקציות חלל, פרויקטי מחקר וציוד לתעשיית המוליכים למחצה.

לסיכום, למיסבים הליניאריים של PM יש גודל קומפקטי, מציעים גמישות בהתקנה, דיוק גבוה של תנועה, אורך חיים גבוה עם סיכה מינימלית, הוצאות תחזוקה נמוכות והחלפה קלה ופשוטה במקרה של נזק. מכיוון שהמיסבים הליניאריים והמחליקים הליניאריים הם רכיבים חיוניים מאד באפליקציות, הם מיוצרים תחת הקפדה גבוהה, על מנת להציע את הדיוק הליניארי הגבוה ביותר ואת רמת האמינות הגבוהה ביותר.