ברוכים הבאים אל האתר החדש שלנו! אתר זה נבנה מתוך ניסיון לאחד את כל המידע ההנדסי הדרוש למתכנן המכאני על מנת לתכנן באופן מהיר ויעיל. האתר כולל את מרבית המוצרים המכאניים ואת החומר ההנדסי, נוסחאות, שאלות ותשובות ועוד מידע רב הקשור בהם.

זוהי הגרסה הראשונה של האתר והיא כוללת מידע רב. יחד עם זאת, קיים עדיין מידע שטרם הועלה לאתר.

בשבועות ובחודשים הקרובים נוסיף ונעדכן את האתר באופן שוטף, נוסיף אליו מוצרים נוספים וכן נשלים את כל המידע ההנדסי, התיאורטי והמעשי כאחד, הקשור במוצרים אלו.

במידה ולא מצאתם את מה שאתם מחפשים אל דאגה! פשוט פנו אלינו, תוך שימוש בטופס יצירת הקשר (או פשוט צלצלו אלינו או שלחו אלינו דוא"ל) ואנחנו נשמח לסייע.

במידה ומצאתם טעות באתר, נודה לכם באם תוכלו ליצור עמנו קשר (בכל אמצעי הנוח לכם) ולדווח לנו על מנת שנוכל לתקן.

תודה!

טמפרטורה

/טמפרטורה

מהי טמפרטורת התפעול של ברגים כדוריים?

ברגים העשויים מפלדה רגילה ופועלים עם מטענים רגילים, יכולים להגיע לטמפרטורה של בין מינוס ºc20 ל- ºc110. בטמפ' שבין ºc110 ל-ºc130, יש להודיע לנו, כדי שנוכל להתכונן לתהליך החיזוק ונבדוק שהיישום יצליח, עם קשיחות מתחת לערך המינימלי הסטנדרטי.   מעל cº130, יש לבחור בפלדות המסתגלות לטמפרטורה (פלדות מיוחדות וכד'). נא להתייעץ עמנו. תפעול בטמפ' גבוהות יקטין [...]

מהי השפעת הטמפרטורה על מיסבים ליניאריים (סליידרים)?

אפקט של עליית הטמפרטורה המיסבים הליניאריים של PM יכולים לעבוד בטמפרטורות שבין מינוס 40˚C לפלוס 80˚C בזמן הפעולה. במידה של ספק או שאלות בקשר לשימוש במנועים, ברגים כדוריים, מערכות מדידה וכו', אנא התייעצו עמנו. כאשר משתמשים במיסבים ליניאריים, סליידרים, או מסילות לינאריות בטמפרטורות שמגיעות ל-  150˚C ויותר, הקשיות של המסילות מתחילה לצנוח ודירוגי העומס צריכים [...]

מהי טמפרטורת ההפעלה המתאימה למסילות לינאריות?

טמפרטורת ההפעלה הנורמאלית עבור מסילות ליניאריות הינה בין מינוס 20˚C ל- 80˚C והיא מוכתבת ע"י חומרי הכלוב והאטם. טמפרטורות גבוהות ונמוכות יותר יכולות להיסבל במשך תקופות קצרות.