תעשייה בטחונית  

תחום התעשיה הבטחונית הוא תחום יחודי, הדורש פתרונות יצירתיים וחדשניים. יצרני המוצרים לתעשיות אלו פועלים על מנת לספק פתרונות אמינים לאורך זמן, בעלי רמת דיוק גבוהה וסטנדרטים בלתי מתפשרים, הפועלים בתנאי שטח מגוונים, לעתים תוך תחזוקה מוגבלת. 

לאלצר ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פתרונות המתאימים למוצרים ביטחוניים הן לשימוש מקומי והן לייצוא. אלצר מציעה לתעשייה הביטחונית פתרונות ייחודיים המתאפיינים בעמידות רבה בתנאי סביבה מאתגרים, בשילוב עם טכנולוגיות מתקדמות, ותוך הבנה של הצרכים המיוחדים של התעשייה הביטחונית הישראלית. 

מטבע הדברים לא ניתן למנות כאן את מגוון המוצרים של התעשייה הבטחונית המקומית בהם מותקנים רכיבים וטכנולוגיות אותן מספקת אלצר ללקוחותיה. יחד עם זאת, נציין כי אלצר מספקת ללקוחותיה פתרונות ייחודיים למוצרים המיועדים לשימוש הן בישראל והן ליצוא בהתאם לרגולציה הישראלית. הרכיבים שלנו מותקנים ופעילים מידי יום באוויר, בים, ביבשה ואף בחלל.

אלצר שמה לה כיעד לסייע לתעשיות הביטחוניות הישראלית בפיתוח וייצור מערכות לשימוש מקומי ולייצוא. חברת אלצר מציעה לתעשייה הביטחונית פתרונות ייחודיים בסטנדרטים גבוהים במיוחד המתאפיינים הן בעמידות רבה והן ביכולות התאמה ושילוב עם טכנולוגיות מתקדמות. כבר כיום המערכות של אלצר משולבות במיטב התוצרת הביטחונית הישראלית.

[layerslider id="11"]

קרא כאן עוד אודות המוצרים המתאימים לתעשיה הבטחונית

Click edit button to change this text.