מכשור רפואי

תחום המכשור הרפואי הוא תחום צומח ודינמי בעל מאפיינים ייחודיים. יצרני המכשור הרפואי מייעדים את המוצרים שלהם בראש ובראשונה ליצוא, תוך שהם שמים דגש רב על הצורך באספקת מוצר הדורש מינימום תחזוקה ומקסימום אמינות לאורך זמן.

אנחנו משרתים לקוחות רבים מתחום המכשור הרפואי ומדברים איתם בשפה שלהם. על מנת להשיג אישורי תקינה במדינות המערב (ובעיקר – ה FDA בארה"ב) עלינו לסייע ללקוחות שלנו להציג לרשויות התקינה מוצר המספק אמינות ובטיחות ללא פשרות. את כל זאת עלינו לעשות תוך שאנחנו מספקים ללקוח את הפתרון המתאים ביותר מבחינה הנדסית ובעלויות סבירות.

הלקוח הממוצע איננו רוכש סדרות גדולות של מוצרים והוא מחפש ספק שיוכל לסייע לו גם במנות ייצור קטנות, אך גם בגמישות מקסימלית ובזמינות גבוהה. בהתאם, כשאנחנו מתאימים ללקוח פתרון הנדסי, אנחנו לוקחים בחשבון לא רק את הצרכים הביצועיים הרלוונטיים, אלא גם חושבים איתו 'מסחרית', על מנת שהפתרון שייבחר יהיה מתאים ליכולות ולדרישות של הלקוח לאורך זמן.

הפתרונות שאנו מציעים עונים לכל צורך של הלקוח: רמות גבוהות של דיוק, אמינות גבוהה במיוחד וחזרתיות ללא שינויים כלשהם, תנאי סביבה המתאימים לעבודה בבתי חולים ואף לעתים בסביבת ואקום, או שימוש ברכיבים שאינם בעלי חתימה מגנטית.

[layerslider id="14"]

למד עוד אודות המוצרים המתאימים לתעשיית המכשור הרפואי