מה לעשות כשהמוצר הסטנדרטי לא מתאים לדרישותך?

אני זקוק למוצר אך לא במידות סטנדרטיות

מצאת מוצר סטנדרטי שעונה על הצורך שלך מבחינת עומס, דיוק, מהירות או כל פרמטר אחר החשוב לך, אבל המימדים של המוצר, או אפילו מימד מסוים של המוצר איננו מתאים ליתר חלקי המערכת שאתה מתכנן – כולנו נתקלנו בבעיה דומה.

אל דאגה, גם אם המוצר שמצאת לא תואם את המימדים (המידות) שאתה זקוק להם, קיים סיכוי טוב שנוכל להציע לך מוצר אחר, המבוסס על המוצר הסטנדרטי שבחרת, תוך שינוי של המימדים שאינם מתאימים. כך למשל, אם מצאת בוכנת גז שהאורך שלה איננו מתאים, או שמצאת בורג כדורי (או כל מוצר אחר) שהאום שלו קטן/גדול מידי, אנו נסייע לך ונתכנן בעבורך מוצר שיתאים בדיוק לצורך שלך, שניתן לייצר אותו בקלות (גם בכמות קטנה) ושיהיה זמין בפרק זמן סביר ובעלות שאיננה יקרה בהרבה מהמוצר הסטנדרטי.

אני צריך מוצר עם יכולת נשיאת עומס/מומנט גדולה יותר מהסטנדרט

מצאת מוצר סטנדרטי שעונה על הצורך שלך מבחינת המימדים, הדיוק, המהירות או כל פרמטר אחר החשוב לך, אבל אתה זקוק למוצר אשר יעמוד בעומס/מומנט גבוהים יותר מאלו של המוצר הסטנדרטי – לא נורא, סביר להניח שיש לנו פתרון.

אם המוצר שמצאת לא מספק את יכולת נשיאת עומס/מומנט (או שניהם גם יחד) שאתה זקוק להם, קיים סיכוי טוב שנוכל להציע לך מוצר אחר, המבוסס על המוצר הסטנדרטי שבחרת, תוך שינויים מסוימים בתכנון המוצר, באופן שיאפשר לך תנועה מדויקת ואורך חיים המתאים לצורך שלך, תוך הגדלת יכולת נשיאת העומס. האתגר במקרה זה גדול הרבה יותר משינוי המימדים, אך הוא אפשרי בהחלט. לפעמים שינוי באחד מרכיבי המוצר, או שינוי מסוים בתכנון או בחומרים, יאפשר הגדלה של יכולת נשיאת העומס/המומנט. מהנדסי האפליקציות של אלצר מנוסים במציאת פתרונות שיאפשרו לך לקבל מוצר אחר, לרוב לא-סטנדרטי, שיענה על הצורך שלך. ואל דאגה – גם בסדרות קטנות וגם בעלויות סבירות.

אני זקוק למוצר העשוי מחומר אחר

מצאת מוצר סטנדרטי שעונה על הצורך שלך מבחינת עומס, דיוק, מהירות או כל פרמטר אחר החשוב לך, אבל אתה זקוק למוצר העשוי מחומר אחר?

את מרבית המוצרים אנחנו יודעים לספק גם מחומרים אחרים מאלו שבנויים מהם המוצרים הסטנדרטיים. זקוק למוצר מפלדת אל חלד? או אולי אתה זקוק למוצר שאיננו בעל חתימה מגנטית או כזה העשוי מחומר אחר כלשהו מסיבה אחרת כלשהי? פנה אלינו ונשמח לבדוק את האפשרות לספק לך מוצר שכזה, העשוי מחומר שיתאים לצרכים הספציפיים שלך.

יש לי צורך אחר, שהמוצר הסטנדרטי אינו מספק

מצאת מוצר סטנדרטי שעונה על הצורך שלך מבחינת עומס, דיוק, מהירות או כל פרמטר אחר החשוב לך, אבל יש לך צורך אחר, שהמוצר הסטנדרטי איננו עונה עליו.

בזה בדיוק אנחנו מתמחים! אנחנו יודעים לתפור לך פתרון בדיוק בהתאם לצורך שלך. בין אם מדובר בשינוי קטן של מוצר סטנדרטי (על מנת שיתאים, למשל לחדר נקי בדרגה גבוהה או לאפליקציה הדורשת שימוש בואקום), ועד לתכנון מחדש של המוצר כולו, כך שיתאים לתנאי סביבה יוצאי דופן או לגיאומטריה מיוחדת. זקוק למהירות כפולה? לתאוצה גדולה? ואולי אתה בכלל רוצה להעמיס בורג כדורי בעומס רדיאלי (האסור בדרך כלל)? בכל אחד מהמקרים האלו ובעשרות מקרים נוספים נתקלנו כבר בעבר ולכולם מצאנו פתרון שניתן לייצר אותו בקלות (גם בכמות קטנה), לספק אותו בפרק זמן סביר ובעלות שאיננה יקרה בהרבה מהמוצר הסטנדרטי.

פנה אלינו עוד היום באמצעות הטופס הבא, ונשמח לסייע לך למצוא את הפתרון שיתאים לך

שם:*

חברה:*

טלפון:*

דואר אלקטרוני:*

נושא:

תוכן ההודעה שלך:

הקלד קוד אימות*
captcha